Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Misyon:

Amacımız, yöre turizminin gelişmesini sağlamak ve yöremizi tanıtmaktır.  Bizleri ziyaret eden yerli ve yabancı doğaseverlere bu adrenalin dolu sporu en iyi ve güvenli bir şekilde yaptırmaktır. Bunun yanında yöremizin en büyük serveti olan Fırtına Deresini ve Fırtına Vadisini coşkusuyla, doğasıyla koruyup tüm dünyaya tanıtmaktır.

Vizyon:

Su sporları ve rafting turizmi sektöründe benimsediği güvenilirlik olgusunu, amatör ruhumuzu profesyonelliğine birleştirip üstün hizmet kalitesi ve anlayışıyla, ülkesinde referans olma ayrıcalığını yaşamak ve daima tercih edilen, örnek alınan, ama taklit edilemeyen bir marka olmaktır.

Kalite:

Kalitemiz olmasa olmazlarımızdandır Hizmet sektöründe küçük detayların bile çok önemli olduğunu, çok gezdiğimizden mi çok okuduğumuzdanmı  bilmiyoruz, ama çok iyi biliyoruz. Bunu yaparken açik hava aktıvitelerinde ve tesislerimizde  gerekli olan kaliteyi, en iyi bir şekilde vermeye tüm gücümüzle gayret ediyoruz.

 

Güvenlik:

Sizlerin güvenliği bizim için en önemli ve en öncelikli  prensibimizdir. Bu sebeptendir ki, rehberlerimiz ve ekibimiz ilk yardım ve kurtarma  konusunda deneyimlidir. Bilakis yöremizde meydana gelen nehir kazılarında gönüllü olarak acil arama ve kurtarma ekibi oluşturmaktayız.

 

Standartlar:

Profesyonel ve deneyimli kadro, dünya standartlarında CE belgeli kaliteli teknik malzemeler ve ekipmanlar, doğaya saygılı hizmet modeli standartlarımızdandır.

Çalışanlar:

Dağ-Raft çalışanları, tamamen yörede yetişmiş, akarsuyu ve coğrafyayı iyi bilen, teknik eğitimlerini tamamlamış, antrenör ve nehir rehberleriyle oluşmaktadır. Ayrıca kurumumuzda, ve restaurantta hizmet veren aşçılarımız, şoförümüz ve fotoğrafçımız yıllarıdır bizimle beraber olan ve işini iyi bilen kişilerdir.