Giriş Yap

Şifremi Unuttum

Tesisimiz Hakkında

Tesisimiz Hakkında

YILIN DÖRT MEVİSİMİ AÇIĞIZ

Rafting denince birçoğumuzun akarsudaki aktiviteler aklına gelir. Her ne kadar akarsuda inişimizi yapsak da, son durağımız bulunduğumuz Akaya köyündeki tesisimizdir. Mimari olarak tamamen ahşaptan yapılan yerleşim yerimiz, doğaya saygılı ve çevreye duyarlı bir duruş sergilemektedir.Ve yılın dört mevsimi rafting keyfinizi yaşamanız için açıktır.

Hemen dere kenarında olup, tam anlamıyla dinlenebileceğiz bir oltamda bulunmaktadır. Dev kavak ağaçlarının altında, sıcak yaz güneşinden kurtulup, fırtınanın çağlayan su sesiyle, fantastik bir vakit geçireceksiniz. Tesisimizde bulunan büfe hizmetlerinden yararlanabilir, sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra, tost hamburger gibi aperatif yiyecekler isteğe bağlı, et, tavuk, köfte ızgara, gibi yiyecekler hizmetinize sunmaktayız.

Tesisimizde  bunun yanında küçük hediyelik eşyalarda bulabilirsiniz. Uluslar arası standartlarda hizmet veren Dağ-Raft, bulunduğu alanda soyunma kabinleri, wc, (Euro wc), duş kabinleri, hazırlık alanı, müdüriyet, açık butik anfi ve  restoran olarak oluşmaktadır.

Siz rafting yaparken yanınızda bulunan aileniz veya arkadaşlarınız güzel vakitler geçirebilir. Değişik aktivitemiz olan yediden yetmişe herkesin yapabileceği zipline (ip aktivitesi) yanında, kısa yürüyüşler, nehir kenarından vakit geçirmenizden alın, fotoğraf meraklılarının farklı enstantaneler sunmasına kadar, birçok şey bulabilirsiniz